• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Телевізійний знімально-стрімінговий комплекс

Торги не відбулися

1 600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Номер: 53dd891d209044338f471b34eabde04e
Внутрішній номер закупівлі: 4797498
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-04-10-000610-c   
Замовник: Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»
Контактна особа: Голубяк Ірина Олександрівна +380988308075 tender@bsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 48 000.00 UAH
Період уточнення: 10.04.2020 12:42 - 02.05.2020 21:00
Період прийому пропозицій: 10.04.2020 12:42 - 12.05.2020 21:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізійний знімально-стрімінговий комплекс
Код ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Кількість 1 комплект
Період постачання до 01.09.2020
Місце постачання 58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, згідно документації На карті