-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбук)
Тендер Prozorro UA-2020-04-03-001675-a
Завершена
1 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 17 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 17 000.00 UAH
Період уточнення:
03.04.2020 14:59 - 10.04.2020 23:59
Відповідь надана
Терміни постачання
Номер:
f6e0f2c2c17d4804a3a665f297f9af29
Дата опублікування:
07.04.2020 10:33
Опис:
Шановний Замовнику!
У проекті договору про закупівлю пункт 3.3 зазначено:
"3.3. Постачальник зобов’язаний передати товар Покупцю впродовж 10 (десяти) календарних днів з моменту одержання замовлення. У разі недодержання вимоги щодо строку передачі товару Постачальник сплачує Покупцю штраф у розмірі 10% (десять відсотків) вартості непоставленого товару."
Бюджет Замовника на один комплект становить близько 14782 грн з ПДВ. Роздрібні ціни на конфигурації ноутбуків із ЛІЦЕНЗІЙНИМ ПЗ, які вимагаються Замовником, починаються від 15000 грн (за даними ресурсу hotline.ua) і при цьому дуже обмежена кількість моделей, що відповідають вимогам у подіьбий бюджет. Для можливості постачання ноутбуків у такий бюджет є лише один вихід - отримання додаткових суттєвих знижок від виробників для даної закупівлі. Проте, знижки далеко не усі виробники можуть надати на товар, який вже імпортований та наявний в Україні, а лише на той, що доступний під замовлення, із терміном постачання в Україну 2-3 місяці. До того ж, у такій кількості однієї моделі ноутбука, що повністю відповідає ТЗ, в Україні на сьогодні немає. Потрібно до-завмовляти. Враховуючи такі обставини, просимо Замовника переглянути вимоги щодо термінів постачання наступним чином: видалити пункт 3.3, а у пункті 3.1 змінити граничний термін постачання на більш ранню дату, яка становитиме не менше 3 місяців від ймовірної дати підписання договору (наприклад, 31.08.2020 р) або вказати термін постачання - не підніше 90 днів з моменту укладання договору.
Дякуємо за увагу та розуміння.
Відповідь:
Доброго дня! Такий термін поставки зумовлений виробничою необхідністю на підприємстві.
Дата відповіді:
10.04.2020 11:32
Відповідь надана
Прохання
Номер:
faedace69d34409fa4a6a282f85b883f
Дата опублікування:
03.04.2020 15:26
Опис:
Шановний Замовник!
Прошу завантажити тендерну документацію у форматі DOC/DOCX аби зміст документації можна було копіювати. Це необхідно для того, щоб учасникам було легше заповнювати форму пропозицію та проект договору тощо, щоб не набирати текст вручну. Сподіваємося на ваше розуміння і на те, що ви не збираєтеся створювати учасникам торгів незручності.
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Доброго дня! Замовником прикріплено тендерну документацію у форматі pdf та форму пропозиції у форматі xlsx. Однак, незрозуміло, яким чином це створює незручності учасникам торгів.
Дата відповіді:
03.04.2020 16:05