-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбук)
Оголошено тендер
1 700 000.00
UAH
Номер:
ca7a88ebeea24834a4ca5ff982c91ac5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-01-003242-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41931754
Замовник:
Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41931754
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбук)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
01.04.2020 16:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 700 000.00 UAH