-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
10.51.1 Молоко та вершки, рідинні, оброблені
Тендер Prozorro UA-2016-12-26-000588-b
Торги не відбулися
505 080.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 3% або 15 000.00 UAH
Період уточнення:
26.12.2016 12:32 - 02.01.2017 12:54
Відповідь надана
Загальне
Номер:
538bf360aa334c44ac48d75f82d23e98
Дата опублікування:
27.12.2016 09:38
Опис:
Яка періодичність постачання молока на тиждень?
Відповідь:
п.3 ТД зазначено "здійснення поставок щоденно за заявкою Замовника"
Дата відповіді:
27.12.2016 09:45