-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
10.51.1 Молоко та вершки, рідинні, оброблені
Тендер Prozorro UA-2016-12-26-000588-b
Торги не відбулися
505 080.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 3% або 15 000.00 UAH
Номер:
bd595214cbcd4dec82c6261eaacc60df
Внутрішній номер закупівлі:
475258
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-26-000588-b
Замовник:
КП "Комунальний заклад "Криворізький протитуберкульозний диспансер № 2"ДОР""
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985989
-
Адреса:
50037, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Кемерівська,35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Полоз +380968623336 krtub2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
505 080.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
26.12.2016 12:32 - 02.01.2017 12:54
Період прийому пропозицій:
26.12.2016 12:32 - 12.01.2017 12:54
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко пастерызоване,жирн. не менше 2,5%
×
-
ДК 016:2010:
10.51.1 Молоко та вершки, рідинні, оброблені
Кількість
34500 літр
Період постачання
20.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
50037, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Кемерівська,35
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Публічне акціонерне товариство "Юрія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00447853
-
Контактна особа:
Публічне акціонерне товариство "Юрія" +380446171928 zagorovskyi_oleh@ukr.net http://www.voloshkovepole.com.ua/ru/
-
Адреса:
Украина, Черкасская обл., Черкассы, м. Черкаси, вул. Вербовецького, 108
Початкова пропозиція
441 255.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
441 255.00 UAH з ПДВ
Документи
2
Скарги
0