-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прилеглої території)
Тендер Prozorro UA-2020-03-26-001066-c
Торги відмінено
616 086.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 080.43 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 080.43 UAH
Період уточнення:
26.03.2020 15:45 - 02.04.2020 15:49
Відповідь надана
Технічне завдання
Номер:
a4560752d2e74ef0880e8d03daae9839
Дата опублікування:
01.04.2020 13:16
Опис:
Просимо уточнити графік прибирання приміщень, в які дні? скільки разів на день? в які години?
Відповідь:
Прибирання кабінетів бухгалтерії, які здаються під охорону треба проводити з 12 до 13 години та з 16 до 17 години кожного дня, решта службових приміщень адмінкорпусу ДЛГ та службових приміщень лісницт з 8 до 17 години, кожного дня один раз в день.
Дата відповіді:
03.04.2020 09:01