-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прилеглої території)
Оголошено тендер
616 086.00
UAH
Номер:
d30e83ff8c874e1293d8f324f826dbde
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-26-003666-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП "Бершадський лісгосп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991410
Замовник:
ДП "Бершадський лісгосп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991410
Очікувана вартість:
616 086.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання (Послуги з прибирання службових приміщень та прилеглої території)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
Дата опублікування:
26.03.2020 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума616 086.00 UAH