-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт вхідних сходів та пандусу в будівлі №6 КНП «Консультативно-діагностичний центр № 2 Дарницького району м. Києва» за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121» (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2020-03-25-000066-a
Торги не відбулися
649 586.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 495.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 495.00 UAH
Період уточнення:
25.03.2020 08:49 - 30.03.2020 11:02
Звернень немає. Звернення не може бути заданим