-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт вхідних сходів та пандусу в будівлі №6 КНП «Консультативно-діагностичний центр № 2 Дарницького району м. Києва» за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121» (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2020-03-25-000066-a
Торги не відбулися
649 586.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 495.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 495.00 UAH
Номер:
b7f70b827df5459fafa38c02b3525a49
Внутрішній номер закупівлі:
4702056
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-25-000066-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сіренко Ольга Володимирівна 380445644409 poliklinika_1@ukr.net http://www.e-tender.biz
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
649 586.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 495.00 UAH
Період уточнення:
25.03.2020 08:49 - 30.03.2020 11:02
Період прийому пропозицій:
25.03.2020 08:49 - 09.04.2020 11:02
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт вхідних сходів та пандусу в будівлі №6 КНП «Консультативно-діагностичний центр № 2 Дарницького району м. Києва» за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121» (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
×
-
Індекс автомобільних доріг:
H-01 Київ - Знам’янка
Кількість
1 роботи
Період постачання
24.04.2020 - 10.07.2020