• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Будівництво дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Польова, 2-в, с. Черняхівка Кіровоградського району Кіровоградської області

Торги не відбулися

27 694 678.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 138 473.00 UAH
Період уточнення: 23.03.2020 15:44 - 31.03.2020 19:00
Відповідь надана

Аналогічні договори

Номер: e738446c55bf49b591efeebf81076e75
Дата опублікування: 27.03.2020 14:59
Опис: Учасники мають надати копію аналогічного договору, указаного в довідці (з періодом виконання 2018 – 2019 роки, з копіями додатків до них у разі наявності таких) та довідок про вартість виконаних робіт (форма КБ-3), які свідчать про виконання зобов’язань по аналогічному договору підряду, який визначено у довідці, у розмірі не меншому ніж 70 % від суми аналогічного договору станом на момент подання тендерної пропозиції. Загальна вартість наданого аналогічного договору повинна бути не менше 70 % від суми очікуваної вартості предмета даної закупівлі. Мається на увазі один договір загальною вартістю не менше 70 % від суми очікуваної вартості предмета даної закупівлі? Чи допускається декілька виконаних договорів на суму не менше 70 % від суми очікуваної вартості предмета даної закупівлі?
Відповідь: Мається на увазі один договір.
Дата відповіді: 27.03.2020 15:22
Відповідь надана

Внести зміни до проекту договору

Номер: 8c8764a4d327484aa0b901fac4262a06
Дата опублікування: 25.03.2020 15:29
Опис: Просимо внести корективи до проекту договору, а саме виключити з п.5.1. ".....Вартість робіт, яка доручається підряднику для виконання в 2019 році становить ____________ грн., в т.ч./без ПДВ, з них: - джерела надходження коштів. На послідуючі роки будівництва (у разі неповного фінансування, передбаченого на поточний рік) обсяг робіт Сторони уточнюють додатковою угодою", оскільки 2019 рік це рік, який вже минув
Відповідь: Зміни внесені
Дата відповіді: 25.03.2020 15:49