• Відкриті торги
  • КЕП

Будівництво дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Польова, 2-в, с. Черняхівка Кіровоградського району Кіровоградської області

Оголошено тендер

27 694 678.00 UAH
Номер: 7461a604208543bdbc41d9b1bb5fae38
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-23-005214-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Замовник: УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Очікувана вартість: 27 694 678.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівництво дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Польова, 2-в, с. Черняхівка Кіровоградського району Кіровоградської області
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 23.03.2020 15:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного фонду регіонального розвитку
Сума8 610 125.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описспівфінансування місцевого бюджету
Сума861 013.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписДжерела фінансування будуть визначені у 2021 році
Сума18 223 540.00 UAH