-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт стадіону з легкоатлетичними доріжками та спортивних майданчиків КП «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» на вул.Тростянецька, 60 у Дарницькому районі ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. (ДК 021:2015 - 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)»
Тендер Prozorro UA-2020-03-11-001494-c
Торги відмінено
38 415 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 192 075.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 192 075.00 UAH
Період уточнення:
11.03.2020 23:14 - 17.03.2020 18:00
Відповідь надана
Світлотехнічний розрахунок
Номер:
b92903a728c74300ba0902039691c5df
Дата опублікування:
12.03.2020 09:07
Опис:
Для виконання світлотехнічного розрахунку необхідно отримати розміри спортивних майданчиків. Прохання надати розміри. В іншому випадку розрахунок не може бути виконаним.
Відповідь:
Дякую за запитання! Для проведення світлотехнічного розрахунку і визначення розміру спортивних майданчиків, буде наданий інженерно-топографічний план масштабу 1:500 обєкту.
Дата відповіді:
16.03.2020 12:18