• Відкриті торги
  • КЕП

КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ СТАДIОНУ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИМИ ДОРIЖКАМИ ТА СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКIВ КП 'СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС'НА ВУЛ. ТРОСТЯНЕЦЬКА, 60 У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНI

Оголошено тендер

38 415 000.00 UAH
Номер: 9255419eb4ca4927a72ec8c6b6f1a3ac
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-29-006228-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КП Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС»
Замовник: КП Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС»
Очікувана вартість: 38 415 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ СТАДIОНУ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИМИ ДОРIЖКАМИ ТА СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКIВ КП 'СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС'НА ВУЛ. ТРОСТЯНЕЦЬКА, 60 У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНI
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Дата опублікування: 29.01.2020 22:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
КАПIТАЛЬНИЙ РЕМОНТ СТАДIОНУ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИМИ ДОРIЖКАМИ ТА СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКIВ КП 'СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС'НА ВУЛ. ТРОСТЯНЕЦЬКА, 60 У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНI
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума38 415 000.00 UAH