-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги центрів і будинків відпочинку (Послуги з оздоровлення дітей пільгових категорій на узбережжі Чорного моря(путівки) крім АР Крим)
Тендер Prozorro UA-2020-03-11-004616-b
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Період уточнення:
11.03.2020 17:28 - 17.03.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим