-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бруси гімнастичні різновисотні жіночі, міст гімнастичний для опорного стрибка, колода гімнастична, стіл-кінь гімнастичний для опорного стрибка
Тендер Prozorro UA-2020-03-10-000218-a
Торги відмінено
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
10.03.2020 09:40 - 15.03.2020 20:00
Відповідь надана
розвантаження авто
Номер:
39185e431fea491d80fefe4cbb31d8c0
Дата опублікування:
12.03.2020 12:25
Опис:
Прошу сповістити розвантаження авто робить переможець чи організатор торгів?
Відповідь:
Добрий день. У Додатку 4 до Тендерної документації зазначено: "Постака та розвантаження товару повинна здійснюватисяся за рахунок учасника." Тобто розвантаження здійснює переможець.
Дата відповіді:
12.03.2020 13:18