-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бруси гімнастичні різновисотні жіночі, міст гімнастичний для опорного стрибка, колода гімнастична, стіл-кінь гімнастичний для опорного стрибка
Тендер Prozorro UA-2020-03-10-000218-a
Торги відмінено
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
4d00687370f345f3bbf0def5515c00cd
Внутрішній номер закупівлі:
4609108
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-10-000218-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142388
-
Адреса:
53304, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, вул. Центральна. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сергіївна Крючкова +380566742805 tender.gorono@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
10.03.2020 09:40 - 15.03.2020 20:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2020 09:40 - 25.03.2020 20:00
Аукціон:
з 26.03.2020 12:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 20 банківських днів з дня отримання товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бруси гімнастичні різновисотні жіночі, міст гімнастичний для опорного стрибка, колода гімнастична, стіл-кінь гімнастичний для опорного стрибка
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 07.05.2020
Інформація про скасування
Номер:
8e8bf5e82a614e67b3aee64e044341ee
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби у частині закупівлі
Дата опублікування:
20.03.2020 14:18
Статус:
Виконано