-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей (придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільський місцевості. Міські та туристичні автобуси)
Тендер Prozorro UA-2016-11-08-000491-a
Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей (придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільський місцевості. Міські та туристичні автобуси)
Завершена
21 840 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 109 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 109 200.00 UAH
Період уточнення:
08.11.2016 15:10 - 02.12.2016 21:00
Відповідь надана
Щодо строку поставки товару
Номер:
cc5c75ce29114d59880c705ab94cd646
Дата опублікування:
23.11.2016 11:19
Опис:
В документах лоту, а саме "Істотні умови договору", в підпункті 5.1 пункту 5 Умови приймання-передачі товару, зазначено: термін поставки товару - до 31 грудня 2016 року. В оголошенні дата аукціона 17.01.2016 року, що суперечить вимогам документації. Просимо надати пояснення до вищезазначеного.
Відповідь:
12 грудня 2016 року відбудеться розкриття пропозицій учасників для розгляду на відповідність технічним вимогам. Відповідно до ч.5 ст.28 ЗУ «Про публічні закупівлі» замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним в тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів. Електрона система закупівель автоматично встановила дату аукціону, враховуючи максимальний термін розгляду тендерних пропозицій.
Проте, замовник може розглянути тендерні пропозиції в найкоротші терміни. Після оприлюднення замовником протоколу розгляду тендерних пропозицій нові дату та час проведення аукціону буде визначено автоматично електронною системою закупівель.
У разі визначення дати проведення аукціону у січні 2017 року, замовником буде внесено відповідні зміни до документації.
Дата відповіді:
24.11.2016 12:02
Відповідь надана
Документи технічної частини тендерної документації
Номер:
56349f17f2734551ae2f83aed0df3d56
Дата опублікування:
09.11.2016 10:02
Опис:
У додатку №2 тендерної документації вказана вимога: надати копію сервісної книжки. Сама сервісна книжка має приблизно 100 сторінок і кожну з них потрібно завірити, а потім сканувати. Вам вона дуже потрібна на момент подачі пропозиції? Чи можна надати гарантійний лист про надання сервісної книжки разом з поставкою товару?
Відповідь:
Просимо надати копії сервісної книжки, а саме: першої сторінки, сторінки на яких прописані гарантійні терміни обслуговування та сторінки де прописані сервісні центри. Та надати гарантійний лист про надання сервісної книжки разом з поставкою товару.
Дата відповіді:
09.11.2016 17:25