-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей (придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільський місцевості. Міські та туристичні автобуси)
Тендер Prozorro UA-2016-11-08-000491-a
Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей (придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільський місцевості. Міські та туристичні автобуси)
Завершена
21 840 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 109 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 109 200.00 UAH
Номер:
8510b4054faa4c0784c0f342bf41631f
Внутрішній номер закупівлі:
459472
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-08-000491-a
Замовник:
Група централізованого господарського обслуговування навчальних закладів та установ освіти Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37542443
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Морська, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мордачова Ірина Сергіївна 380552264288 cgo65@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34121000-1 Міські та туристичні автобусиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
21 840 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2016 15:10 - 02.12.2016 21:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2016 15:10 - 12.12.2016 21:00
Період прекваліфікації:
12.12.2016 21:04 - 19.12.2016 00:00
Аукціон:
19.12.2016 11:48 - 19.12.2016 12:09
Період кваліфікації:
19.12.2016 12:09 - 19.12.2016 16:57
Період завантаження договору:
19.12.2016 12:09 - 08.01.2017 12:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 840 000.00 Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей (придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільський місцевості. Міські та туристичні автобуси)