-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні
Тендер Prozorro UA-2020-02-28-001156-a
Завершена
1 873 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 525.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 525.00 UAH
Період уточнення:
28.02.2020 11:36 - 09.03.2020 09:00
Відповідь надана
ВИМОГА ЩОДО ЗМІН У ТЕХНІЧНІЙ СПЕЦИФІКАЦІЇ
Номер:
974799d923c8462794d3abb453f3ad5a
Дата опублікування:
04.03.2020 11:16
Опис:
Станом на сьогодні в Україні існує лише дві норми ДСТУ для вироблення паштетів із м’яса, а саме: ДСТУ 4432:2005 «Паштети м’ясні» та ДСТУ 4443: 2005 «Консерви із м’яса птиці та субпродуктів».
Відповідно до ДСТУ 4432:2005 до складу паштету входить м'ясо яловичини, м'ясо свинини та субпродукти м’ясні оброблені. За ДСТУ 4443: 2005 консерви виробляють (залежно від складу сировини): із м’яса курчат, курчат-бройлерів або із субпродуктів птиці. Всі інші види паштетів із м’яса птиці (гуска, індичка тощо) за нормами стандартизації України повинні відповідати затвердженим виробниками ТУ.
До складу продуктових наборів, які зазначені у закупівлі, входить паштет з м’яса індички для якого у специфікації зазначено відповідність ДСТУ 4432:2005. Так як паштет включає у себе м'ясо індички, то це є пряма невідповідність нормам стандартизації України.
Просимо надати роз’яснення, чому для паштету з м’яса індички обрано саме ДСТУ 4432:2005 «Паштети м’ясні». А також вимагаємо внести зміни у технічну специфікацію (додаток 3 до тендерної документації), де зазначити саме той ТУ, який відповідає паштету з м’яса індички.
Відповідь:
Замовником будуть внесені зміни у технічну специфікацію
Дата відповіді:
10.03.2020 15:04
Відповідь надана
ВИМОГА ЩОДО ЗМІН У ТЕХНІЧНІЙ СПЕЦИФІКАЦІЇ
Номер:
7791e8b832c245a4a6a5be45bbc296e8
Дата опублікування:
04.03.2020 11:11
Опис:
Станом на сьогодні в Україні існує лише дві норми ДСТУ для вироблення паштетів із м’яса, а саме: ДСТУ 4432:2005 «Паштети м’ясні» та ДСТУ 4443: 2005 «Консерви із м’яса птиці та субпродуктів».
Відповідно до ДСТУ 4432:2005 до складу паштету входить м'ясо яловичини, м'ясо свинини та субпродукти м’ясні оброблені. За ДСТУ 4443: 2005 консерви виробляють (залежно від складу сировини): із м’яса курчат, курчат-бройлерів або із субпродуктів птиці. Всі інші види паштетів із м’яса птиці (гуска, індичка тощо) за нормами стандартизації України повинні відповідати затвердженим виробниками ТУ.
До складу продуктових наборів, які зазначені у закупівлі, входить паштет з м’яса індички для якого у специфікації зазначено відповідність ДСТУ 4432:2005. Так як паштет включає у себе м'ясо індички, то це є пряма невідповідність нормам стандартизації України.
Просимо надати роз’яснення, чому для паштету з м’яса індички обрано саме ДСТУ 4432:2005 «Паштети м’ясні». А також вимагаємо внести зміни у технічну специфікацію (додаток 3 до тендерної документації), де зазначити саме той ТУ, який відповідає паштету з м’яса індички.
Відповідь:
Замовником будуть внесені зміни у технічну специфікацію
Дата відповіді:
10.03.2020 15:05
Відповідь надана
щодо поставки
Номер:
1cecec6c98a3486cae177a2e720ed7d6
Дата опублікування:
03.03.2020 15:33
Опис:
Добрий день. Який графік поставок? Якими партіями?Скільки разів на місяць?
Відповідь:
ЛОТ 1 - щоквартально;
ЛОТ 2 - до Міжнародного дня людей з інвалідністю - одноразово до 3 грудня 2020р. ; до Міжнародного дня громадян похилого віку - одиноразово до 1 жовтня 2020 р.
Дата відповіді:
04.03.2020 09:44
Відповідь надана
щодо поставки
Номер:
858ebfeaaccc4349906680da66a5160a
Дата опублікування:
03.03.2020 15:32
Опис:
Добрий день. Який графік поставок? Якими партіями?Скільки разів на місяць?
Відповідь:
ЛОТ 1 - щоквартально протягом 2020 р., одна партія 462 продуктові набори ;
ЛОТ 2 - до Міжнародного дня людей з інвалідністю - одноразово до 3 грудня 2020р. одна партія 839 продуктових набори ; до Міжнародного дня громадян похилого віку - одиноразово до 1 жовтня 2020 р. одна партія 839 продуктових набори
Дата відповіді:
04.03.2020 09:49