-
Відкриті торги
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні ЛОТ. 1 Продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва ЛОТ. 2 Продуктові набори до Міжнародного дня людей з інвалідністю та Міжнародного дня громадян похилого віку
Оголошено тендер
1 873 000.00
UAH
Номер:
2b649051708247d28d9591627e6acc20
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-13-006136-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Київський міський територіальний центр соціального обслуговування
×
-
Код ЄДРПОУ:
05395828
Замовник:
Київський міський територіальний центр соціального обслуговування
×
-
Код ЄДРПОУ:
05395828
Очікувана вартість:
1 873 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукти харчування та сушені продукти різні
ЛОТ. 1 Продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва
ЛОТ. 2 Продуктові набори до Міжнародного дня людей з інвалідністю та Міжнародного дня громадян похилого віку
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
КЕКВ:
2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування:
13.02.2020 16:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 873 000.00 UAH