-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Виконання робіт по об’єкту "Капітальний ремонт приміщень будівлі будинку культури, вул. Патріотична 25 "в" с. Золотий Колодязь, Добропільського району, Донецької області"
Тендер Prozorro UA-2020-02-19-000664-b
Капітальний ремонт приміщень будівлі будинку культури, вул. Патріотична 25 "в" с. Золотий Колодязь, Добропільського району, Донецької області - внутрішні роботи
Торги відмінено
4 333 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Період уточнення:
19.02.2020 10:26 - 29.02.2020 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим