-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги із здійснення безкоштовних регулярних спеціальних перевезень пасажирів на маршруті Соціальна турбота смт.Станиця Луганська
Тендер Prozorro UA-2020-02-14-000641-c
Торги не відбулися
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 400.00 UAH
Період уточнення:
14.02.2020 10:30 - 21.02.2020 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим