-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги із здійснення безкоштовних регулярних спеціальних перевезень пасажирів на маршруті Соціальна турбота смт.Станиця Луганська
Тендер Prozorro UA-2020-02-14-000641-c
Торги не відбулися
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 400.00 UAH
Номер:
e02a03faa5e74697a801e9125dad56bb
Внутрішній номер закупівлі:
4492171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-14-000641-c
Замовник:
Станично-Луганська селищна рада Станично-Луганського району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04335766
-
Адреса:
93600, Україна, Луганська область, смт Станиця Луганська, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Володимирівна Троцай +380990465904 possovet.stanica@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 400.00 UAH
Період уточнення:
14.02.2020 10:30 - 21.02.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2020 10:30 - 02.03.2020 10:00
Аукціон:
03.03.2020 13:47 - 03.03.2020 14:08
Період кваліфікації:
03.03.2020 14:08 - 10.03.2020 09:27
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги із здійснення безкоштовних регулярних спеціальних перевезень пасажирів на маршруті Соціальна турбота смт.Станиця Луганська
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 24.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ЕЛІТ БУС ТРАНС"
Оскарження: 03.03.2020 14:08 - 16.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41949976
-
Контактна особа:
Вербицька Ірина Віталіївна 380953001024, 380953445422,380953001024 23info@ukr.net
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, буд. 25, кв. (офіс) 25
Оскарження: 03.03.2020 14:08 - 16.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 398 418.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 398 418.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.03.2020 15:28
Документи
19
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "АВТОТРАНС АТП-11407"
Оскарження: 05.03.2020 15:28 - 21.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35099436
-
Контактна особа:
Власов Олександр Сергійович 380660849865, 380660849865 alexusvlasov@mail.ru
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, Торецьк, Грушевського, буд 1Б
Оскарження: 05.03.2020 15:28 - 21.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 399 670.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 399 670.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.03.2020 09:27
Документи
8
Скарги
0