-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Щавель консервований, консервовані помідори, томатна паста концентрована 25%, консервований горошок, кукурудза цукрова, огірки солені, капуста квашена, лечо, салат Любительський, ікра з кабачків, ікра з баклажанів, баклажани в аджиці, кабачки консервовані, огірки консервовані
Тендер Prozorro UA-2020-02-07-000057-c
Торги не відбулися
218 757.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 187.57 UAH
мін. крок: 1% або 2 187.57 UAH
Період уточнення:
07.02.2020 08:49 - 14.02.2020 08:54
Відповідь надана
загальне питання щодо оголошення
Номер:
b67140ef474b43539212022be89826da
Дата опублікування:
07.02.2020 11:00
Опис:
просимо відповісти , чи можливе постачання щавеля консервованого з додаванням петрушки та кропу?
Відповідь:
Учасник – переможець повинен постачати щавель консервований без додавання петрушки та кропу.
Дата відповіді:
10.02.2020 10:09