-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Щавель консервований, консервовані помідори, томатна паста концентрована 25%, консервований горошок, кукурудза цукрова, огірки солені, капуста квашена, лечо, салат Любительський, ікра з кабачків, ікра з баклажанів, баклажани в аджиці, кабачки консервовані, огірки консервовані
Тендер Prozorro UA-2020-02-07-000057-c
Торги не відбулися
218 757.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 187.57 UAH
мін. крок: 1% або 2 187.57 UAH
Номер:
7201a2d4f1aa4d67979279543e133a14
Внутрішній номер закупівлі:
4450881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-07-000057-c
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Європейська, будинок 13-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шаламова Ірина Петрівна +380617697713 ku.zgp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
218 757.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 187.57 UAH
Період уточнення:
07.02.2020 08:49 - 14.02.2020 08:54
Період прийому пропозицій:
07.02.2020 08:49 - 24.02.2020 08:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за Товар здійснюються у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань в безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 календарних днів з моменту поставки Товару. Джерело фінансування закупівлі – Місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Щавель консервований
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Зароріжжя, вул, Європейська, буд.13-а
На карті
Консервовані помідори
Кількість
2160 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Зароріжжя, вул, Європейська, буд.13-а
На карті
Томатна паста концентрована 25%
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Зароріжжя, вул, Європейська, буд.13-а
На карті
Консервований горошок
Кількість
105 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Зароріжжя, вул, Європейська, буд.13-а
На карті
Кукурудза цукрова
Кількість
105 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Зароріжжя, вул, Європейська, буд.13-а
На карті
Огірки солені
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Зароріжжя, вул, Європейська, буд.13-а
На карті
Капуста квашена
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Зароріжжя, вул, Європейська, буд.13-а
На карті
Лечо
Кількість
198 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Зароріжжя, вул, Європейська, буд.13-а
На карті
Салат Любительський
Кількість
460 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Зароріжжя, вул, Європейська, буд.13-а
На карті
Ікра з кабачків
Кількість
804 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Зароріжжя, вул, Європейська, буд.13-а
На карті
Ікра з баклажанів
Кількість
414 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Зароріжжя, вул, Європейська, буд.13-а
На карті
Баклажани в аджиці
Кількість
414 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Зароріжжя, вул, Європейська, буд.13-а
На карті
Кабачки консервовані
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Зароріжжя, вул, Європейська, буд.13-а
На карті
Огірки консервовані
Кількість
1440 кілограм
Період постачання
до 24.12.2020
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Зароріжжя, вул, Європейська, буд.13-а
На карті