-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об'єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут" за адресою: вул.Індустріальна, 42)
Тендер Prozorro UA-2020-01-30-003028-a
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об'єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут" за адресою: вул.Індустріальна, 42) Джерело фінансування: Державний бюджет України
Торги не відбулися
850 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
Період уточнення:
30.01.2020 17:44 - 07.02.2020 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим