-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об'єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут" за адресою: вул.Індустріальна, 42)
Тендер Prozorro UA-2020-01-30-003028-a
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об'єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут" за адресою: вул.Індустріальна, 42) Джерело фінансування: Державний бюджет України
Торги не відбулися
850 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
Номер:
137729062fd54defad14198c4553ae74
Внутрішній номер закупівлі:
4404626
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-30-003028-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вул. Шевченка, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Демчук Ірина Олександрівна ,380463125381 nati_smolovyk_t@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
850 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 500.00 UAH
Період уточнення:
30.01.2020 17:44 - 07.02.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2020 17:44 - 17.02.2020 10:00
Аукціон:
18.02.2020 15:38 - 18.02.2020 15:59
Період кваліфікації:
18.02.2020 15:59 - 19.02.2020 15:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об'єкти ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут" за адресою: вул.Індустріальна, 42)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ННСО"
Оскарження: 18.02.2020 15:59 - 01.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36362973
-
Контактна особа:
Постол Тетяна Володимирівна +380938362052 nnso@ukr.net
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, Вулиця Франка, будинок 143 А, квартира 4
Оскарження: 18.02.2020 15:59 - 01.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
800 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
800 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.02.2020 14:57
Документи
12
Скарги
0
ПП Реламакс
Оскарження: 19.02.2020 14:57 - 01.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34383169
-
Контактна особа:
Костриця Руслан Іванович +380463152450 relamaks@ukr.net http://relamaks.com
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, Московська, 5Б/9
Оскарження: 19.02.2020 14:57 - 01.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
849 857.04 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
849 857.04 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.02.2020 15:00
Документи
41
Скарги
0