• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме:«Організація Глобального Форуму медичного туризму»)

Завершена

800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 000.00 UAH
Період уточнення: 30.01.2020 15:39 - 07.02.2020 11:00
Відповідь надана

Розміщення гостей

Номер: b7d0544c4c9d4bc3bbe1504160ad38f8
Дата опублікування: 01.02.2020 14:57
Опис: Питання щодо пункту специфікації: Забезпечення проживання в готелі (рівень 4-5*, 4 доби, сніданок включений), а саме: Чи можливе розміщення гостей у номерах twin?
Відповідь: Доброго дня. Основна маса гостей - орієнтовно 90% - розселення по одному. Дякуємо за питання.
Дата відповіді: 03.02.2020 17:34
Відповідь надана

Уточнення щодо пунктів специфікації

Номер: e528d0765f3f40229035ea5ebcebfb78
Дата опублікування: 01.02.2020 14:14
Опис: Доброго дня, Будь-ласка, надайте уточнення щодо розрахунку вартості специфікації  НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме:«Організація Глобального Форуму медичного туризму»), а саме по таким позиціям:- Забезпечення трансферу (аеропорт- готель-аеропорт), що саме мається на увазі,  2 трансфери для 60 осіб? Чи окремі трансфери для кожного?- Оренда залу для проведення Заходу, в тому числі дляпроведення процедури нагородження - чи може бути це той самий зал, де відбувається основна частина події, чи має бути окремий зал? - Оренда залу для панельних сесій та В2В програми - який саме зал мається на увазі, яка кількість учасників В2В програми, яка має бути розстановка у залі, чи може бути це той самий зал, що і для проведення основної частини заходу? - Оренда приміщення під виставкові споруди учасників заходу на 2календарних дні- яке саме приміщення мається на увазі, яка кількість споруд планується до розміщення, яка кількість учасників, що планують розмістити споруди?Чи може це бути частина залу приміщення у якому відбувається основна частина заходу? - Забезпечення синхронного перекладу, включно з орендою апаратури (кількість перекладачіввизначається додатково)- яка кількість перекладачів, скільки днів має працювати перекладач, які саме дні? - Друк банерів та поліграфічних матеріалів (кількість та макети погоджуються із замовником) - яка саме поліграфічна продукція, кількість/ формат/ обов'язкові вимоги до оформлення? - Забезпечення Заходу обслуговуючим персоналом (6 осіб х 4 дні), який саме персонал, з якою метою запрошується персонал, як довго мають бути присутніми, який основний обо'язок персоналу? - Забезпечення супроводу англомовним гідом (1 особа х 2 дні)- протягом якого часу, з метою єкскурсії та супроводження скількох осіб? - Транспортне забезпечення Заходу (2 дні). Маршрут та вид транспорту узгоджується із замовником - яке саме транспорте забезпечння мається на увазі? Яка кількість осіб, які дистанції?
Відповідь: Доброго дня, надаємо відповіді на Ваші питання: - Забезпечення трансферу (аеропорт- готель-аеропорт), що саме мається на увазі, 2 трансфери для 60 осіб? Чи окремі трансфери для кожного? Відповідь: очікується не менше 60 гостей з закордону. Оскільки гості будуть з різних країн - час прильту і відльоту може бути різним, як і аеропорт прильоту-відльоту Тому, для розрахунку краще запланувати 5 рейсів мікроавтобусом аеропорт-готель та 5 рейсів готель-аеропорт. - Оренда залу для проведення Заходу, в тому числі дляпроведення процедури нагородження - чи може бути це той самий зал, де відбувається основна частина події, чи має бути окремий зал? Відповідь: може бути той самий зал, при умові можливості трансформації залу (зменшення/збільшення площі, зміна меблів, тощо). - Оренда залу для панельних сесій та В2В програми - який саме зал мається на увазі, яка кількість учасників В2В програми, яка має бути розстановка у залі, чи може бути це той самий зал, що і для проведення основної частини заходу? Відповідь: панельні сесії можуть проводитися в тому ж залі. Для проведення B2B програми потрібен інший зал - розмір залу повинен вміщати не менше 25 окремих столів з розсадкою 2 х 2 та стільців по периметру в кількості не менше 25. Загальна місткість - 125 осіб. - Оренда приміщення під виставкові споруди учасників заходу на 2календарних дні- яке саме приміщення мається на увазі, яка кількість споруд планується до розміщення, яка кількість учасників, що планують розмістити споруди?Чи може це бути частина залу приміщення у якому відбувається основна частина заходу? Відповідь: організація виставки планується поруч з залом для проведення конгресу, але не в самому залі. Розмір залу для організації вистаки - не менше 500 м.кв. - Забезпечення синхронного перекладу, включно з орендою апаратури (кількість перекладачіввизначається додатково), яка кількість перекладачів, скільки днів має працювати перекладач, які саме дні? Відповідь: не менше 2 перекладачів (українська/англійська), вірогідно буде потрібен 1 перекладач (українська/російська). Тривалість роботи 1,5 дні, загальна кількість робочих годин - 12. - Друк банерів та поліграфічних матеріалів (кількість та макети погоджуються із замовником), яка саме поліграфічна продукція, кількість/ формат/ обов'язкові вимоги до оформлення? Відповідь: банери для оформлення основного залу (сцена, виступаючі панелі, підвіси), для розрахунку - біля 60 м.кв., а також банери для оформлення виставкових площ - оракал, поклейка, орієнтовно 300 м.кв. - Забезпечення Заходу обслуговуючим персоналом (6 осіб х 4 дні), який саме персонал, з якою метою запрошується персонал, як довго мають бути присутніми, який основний обо'язок персоналу? Відповідь: допомога в усіх організаційних питаннях - зустріч в аеропорту з табличкою, направлення до мікроавтобусів, допомога в поселенні, реєстрація на конференції, видача матеріалів учасника, допомога в вирішенні технічних питань під час проведення заходу, тощо. - Забезпечення супроводу англомовним гідом (1 особа х 2 дні)- протягом якого часу, з метою єкскурсії та супроводження скількох осіб? Відповідь: корекція - 2 особи 1 день. Плануємо організувати екскурсію по Києву для іноземних гостей. Загальна кількість - до 60 осіб, розбивка на 2 групи, тривалістю - до 2 годин. - Транспортне забезпечення Заходу (2 дні). Маршрут та вид транспорту узгоджується із замовником - - яке саме транспорте забезпечння мається на увазі? Яка кількість осіб, які дистанції? Відповідь: ознайомчі поїздки іноземних гостей по медичних закладах м. Києва та конгломерації. Виїзд з готелю - медичні центри по маршруту - заклад харчування ввечері - готель. Для розрахунку - 2 автобуси середньої місткості на 2 дні, загальний кілометраж - до 200 км. Дякуємо за поставлені питання.
Дата відповіді: 03.02.2020 17:49