-
Відкриті торги
-
КЕП
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме:«Організація Глобального Форуму медичного туризму»)
Оголошено тендер
800 000.00
UAH
Номер:
8c58db1d2f1942dd8fe12f2a3239a4c8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-28-007420-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41492529
Замовник:
Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41492529
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме:«Організація Глобального Форуму медичного туризму»)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
80522000-9 Навчальні семінари
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
28.01.2020 12:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума800 000.00 UAH