-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги із здійснення безкоштовних регулярних спеціальних перевезень пасажирів на маршруті Соціальна турбота смт.Станиця Луганська
Тендер Prozorro UA-2020-01-28-000496-a
Торги не відбулися
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 400.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2020 09:34 - 03.02.2020 10:00
Відповідь надана
Строк надання послуг (кількість днів)
Номер:
e3d2670f9f874402a3b0290abfeb6ab6
Дата опублікування:
29.01.2020 10:49
Опис:
Ваша відповідь про те, що строк надання послуг за даним предметом закупівлі з моменту укладання договору не має конкретної інформації, що до періоду надання послуг. Для формування цінової пропозиції прошу уточнити, яку саме кількість днів буде включати дана послуга.
Відповідь:
Відповідно до ст.23 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 року №922-VIІІ (надалі - Закон) тендерний комітет надає роз’яснення щодо звернення.
Більш конкретну інформацію щодо періоду початку надання послуг тендерним комітетом не може бути надано в зв’язку з тим що процедура відкритих торгів орієнтовно може завершитись за 30 календарних днів або за більш тривалий період (наприклад: подання скарги учасниками або внесення змін до тендерної документації або інше). Орієнтовний термін надання послуг Виконавцем Замовнику має скласти протягом 6-х місяців до 31серпня 2020року у разі відсутності підстав зазначених вище.
Дата відповіді:
30.01.2020 13:42
Відповідь надана
Уточнення щодо строку надання послуг
Номер:
1c0929d2aeaf4be2aee824df9f439997
Дата опублікування:
28.01.2020 14:53
Опис:
У п.п.4.4 Загальних положень Тендерної документації прошу уточнити строк надання послуг, а саме з якого числа планується надання послуги?
Відповідь:
Відповідно до ст.23 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 року №922-VIІІ (надалі - Закон) тендерний комітет надає роз’яснення щодо звернення. Строк надання послуг за даним предметом закупівлі з моменту укладання договору.
Дата відповіді:
29.01.2020 09:47