-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги із здійснення безкоштовних регулярних спеціальних перевезень пасажирів на маршруті Соціальна турбота смт.Станиця Луганська
Тендер Prozorro UA-2020-01-28-000496-a
Торги не відбулися
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 400.00 UAH
Номер:
0578ec82c3ca493cbc05e54c9bcc338f
Внутрішній номер закупівлі:
4374840
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-28-000496-a
Замовник:
Станично-Луганська селищна рада Станично-Луганського району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04335766
-
Адреса:
93600, Україна, Луганська область, смт Станиця Луганська, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Володимирівна Троцай +380990465904 possovet.stanica@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 400.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2020 09:34 - 03.02.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2020 09:34 - 13.02.2020 10:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги із здійснення безкоштовних регулярних спеціальних перевезень пасажирів на маршруті Соціальна турбота смт.Станиця Луганська
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ЕЛІТ БУС ТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41949976
-
Контактна особа:
Вербицька Ірина Віталіївна 380953001024, 380953445422,380953001024 23info@ukr.net
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, буд. 25, кв. (офіс) 25
Початкова пропозиція
2 398 418.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 398 418.08 UAH з ПДВ
Документи
15
Скарги
0