-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини даху головного корпусу КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» за адресою м. Львів, вул. Чернігівська, 7»
Тендер Prozorro UA-2020-01-17-000584-c
Обсяг виконання робіт відповідно до Технічного завдання (згідно до Додатку 3)
Торги не відбулися
3 872 964.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 3 872.96 UAH
мін. крок: 0.1% або 3 872.96 UAH
Період уточнення:
17.01.2020 11:26 - 27.01.2020 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим