-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування та дієтичного харчування, молочна суміш, лікувальні суміші)
Тендер Prozorro UA-2020-01-10-001348-c
Завершена
220 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 101.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 101.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2020 14:34 - 17.01.2020 18:00
Відповідь надана
Порушення вимог ЗУ «Про публічні закупівлі»в Технічній специфікацї
Номер:
b231ee3a3b9146ac8f582ec4af36045a
Дата опублікування:
15.01.2020 11:31
Опис:
Добрый день, внесіть будь-ласка зміни до технічної специфікації, оскільки якісні характеристики предмету закупівлі містять чіткі визначення певних видів товарів (не називаючи виробника товару), а саме: ТМ Фрисолак, що відповідно до п.3 ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» є порушенням, оскільки: Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. Однак, всупереч законодавству України у сфері здійснення процедури державних закупівель, у Тендерній документації Ви вказуєте чітки характеристики товарів, а саме вміст білків, вуглеводів, жирів, пробіотиків, пребіотиків в 100 мл готової суміши запропоноваго товару. Це не дає можливість учасникам з аналогічними товарами брати участь у цій закупівлі. Просимо Вас або прибрати якісні характеристики, що визначають поживну цінність запропоноваго товару в 100 мл готової суміши (а саме вміст білків, вуглеводів, жирів, пробіотиків, пребіотиків), або розширити визначені критерії поживної цінності готової суміши та визначити верхні та нижні показники вмісту білків, вуглеводів, жирів, пробіотиків та преобіотиків товарів, визначені Технічною специфікацією до цієї закупівлі.
Відповідь:
Доброго дня. Дана технічна специфікація не містить посилання на конкретну торгівельну марку або бренд та має орієнтовні технічні характеристики які не повинні бути гіршими за якістю, що ніяк не дискримінує учасників які можуть запропонувати якісні молочні суміші. Так як харчування призначене для дітей з особливими потребами.
Дата відповіді:
15.01.2020 15:52