-
Відкриті торги
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування та дієтичного харчування, суміші лікувального харчування)
Оголошено тендер
220 200.00
UAH
Номер:
2450186a255e404f8586575f6e9590c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-10-004154-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
Замовник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
Очікувана вартість:
220 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування та дієтичного харчування, суміші лікувального харчування)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
10.01.2020 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума220 200.00 UAH