-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
М’ясопродукти: Лот 1 - ковбаса варена, сосиски; Лот 2 - консерви м’ясні
Тендер Prozorro UA-2020-01-02-000003-a
вищий ґатунок
Торги не відбулися
960 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 82.50 UAH
мін. крок: 0% або 82.50 UAH
Період уточнення:
02.01.2020 08:50 - 07.01.2020 08:55
Відповідь надана
Кваліфікація
Номер:
27d0e5eefce743b7930b4967b38e8c1d
Дата опублікування:
03.01.2020 10:01
Опис:
Яка кількість мяса тушкованого по лоту 2 - 240 банок чи 300 банок?
Відповідь:
300 банок.
дякую за зауваженя, зміни буде внесено до тендерної документації.
Дата відповіді:
03.01.2020 12:21
Відповідь надана
Добрий день!
Номер:
dc640c38595e4ed190344b509cc06363
Дата опублікування:
02.01.2020 09:06
Опис:
надайте. будь-ласка . дислокацію НЗ
Відповідь:
Дисклокацію закладів додано до тендерної документації.
Дата відповіді:
02.01.2020 09:37