-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
М’ясопродукти: Лот 1 - ковбаса варена, сосиски; Лот 2 - консерви м’ясні
Тендер Prozorro UA-2020-01-02-000003-a
вищий ґатунок
Торги не відбулися
960 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 82.50 UAH
мін. крок: 0% або 82.50 UAH
Номер:
6b699232b29946889fdce1a7b51f99a2
Внутрішній номер закупівлі:
4268604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-02-000003-a
Замовник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сірик Валентина Володимирівна +380463171524 tenderosvitanizhyn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
960 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2020 08:50 - 07.01.2020 08:55
Період прийому пропозицій:
02.01.2020 08:50 - 17.01.2020 08:55
Аукціон:
20.01.2020 11:56 - 20.01.2020 12:17
Період кваліфікації:
20.01.2020 12:17 - 22.01.2020 12:24
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴943 500.00 ковбаса варена, сосиски
- Лот №2 ₴16 500.00 Консерви м’ясні