-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«09110000-3 — тверде паливо (Основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник») (вугілля марки Г 0-100)»
Тендер Prozorro UA-2019-12-28-001795-c
Завершена
794 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 7 940.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 940.00 UAH
Період уточнення:
28.12.2019 18:13 - 02.01.2020 23:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим