-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля марки Г 0-100
Оголошено тендер
794 000.00
UAH
Номер:
70b011cce35742ee81ea8eb15ff2bb77
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-28-004229-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БІЛИЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543070
Замовник:
ДНЗ "Білицький професійний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543070
Очікувана вартість:
794 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
вугілля марки Г 0-100
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
28.12.2019 17:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума794 000.00 UAH