-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з озеленення та благоустрою території скверу на кільці 44 кварталу
Тендер Prozorro UA-2019-12-16-004626-b
Місце надання послуг - Покровський район.
Завершена
231 390.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 156.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 156.95 UAH
Період уточнення:
16.12.2019 17:55 - 21.12.2019 18:00
Відповідь надана
Щодо розрахунку вартості послуг
Номер:
378ce72a41fe4eca995c8480209c14f4
Дата опублікування:
19.12.2019 16:44
Опис:
Добрий день! У п.2 Інша інформація Розділу V Оцінка тендерних пропозицій Вашої Тендерної Документації зазначене наступне: "Договірні зобов'язання виникають в межах та виключно за наявності коштів згідно з кошторисом"....
Конкретизуйте будь-ласка - Учасник у складі тендерної пропозиції (стосовно саме вартості робіт) має надати тендерну пропозицію та Розрахунок вартості послуг у відповідності до таблиці наданої у Додатку 2 до Проекту Договору. ЧИ на майданчик у складі тендерної пропозиції має бути завантажений Кошторис в АВК? Бо для формування Учасником коректної кошторисної документації у Вашій тендерній документації не вистачає Дефектної відомості.
Відповідь:
На майданчик у складі тендерної пропозиції учасник має завантажити розрахунок вартості надання послуги. Учасник сам визначає статті витрат, що включаються до ціни послуг. Наприклад, витрати на паливно-мастильні матеріали, на оплату праці, податків, інше. Надання послуг з озеленення та благоустрою території скверу на кільці 44 кварталу не передбачає дефектної відомості.
Дата відповіді:
20.12.2019 08:51