-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з озеленення та благоустрою території скверу на кільці 44 кварталу
Оголошено тендер
231 390.00
UAH
Номер:
4adbdc5ec0b14168b98dec47a422a9f8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-06-002451-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052531
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052531
Очікувана вартість:
231 390.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з озеленення та благоустрою території скверу на кільці 44 кварталу
Примітки:
План закупівель
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.12.2019 16:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума231 390.00 UAH