-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Тендер Prozorro UA-2019-12-06-000494-c
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Торги не відбулися
387 431.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 937.15 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 937.15 UAH
Період уточнення:
06.12.2019 10:46 - 12.12.2019 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим