-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Тендер Prozorro UA-2019-12-06-000494-c
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Торги не відбулися
387 431.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 937.15 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 937.15 UAH
Номер:
3091a829839f4f1e83f28a9fbae9c7f7
Внутрішній номер закупівлі:
4124825
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-06-000494-c
Замовник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
-
Адреса:
28000, Україна, Кiровоградська область, ОЛЕКСАНДРІЯ, проспект Соборний 126А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горшельов Сергій Олександрович 0523576435 1108@rcz.kocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
387 431.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.12.2019 10:46 - 12.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2019 10:46 - 22.12.2019 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴387 431.00 Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості