-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи (капуста, буряк, морква, чибуля, часник, баклажани, перець болгарський, помідори свіжі, огірки свіжі, полуниця, черешня, яблука, банани, груші, сливи, апельсини, лимони, мандарини)
Тендер Prozorro UA-2019-12-06-000159-a
Завершена
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
Період уточнення:
06.12.2019 10:03 - 11.12.2019 10:08
Звернень немає. Звернення не може бути заданим