-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи (капуста, буряк, морква, чибуля, часник, баклажани, перець болгарський, помідори свіжі, огірки свіжі, полуниця, черешня, яблука, банани, груші, сливи, апельсини, лимони, мандарини)
Оголошено тендер
420 000.00
UAH
Номер:
049cb45ac95e47b7ba945623a0d11559
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-06-000145-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Чорнобаївська санаторна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22752203
Замовник:
Чорнобаївська санаторна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22752203
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Овочі, фрукти та горіхи (капуста, буряк, морква, чибуля, часник, баклажани, перець болгарський, помідори свіжі, огірки свіжі, полуниця, черешня, яблука, банани, груші, сливи, апельсини, лимони, мандарини)
Примітки:
Річний план закупівель на 2020 рік. Закупівлю розпочато на очікувану вартість на 2020 рік.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
06.12.2019 08:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Овочі, фрукти
Кількість
26240 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума420 000.00 UAH