-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба свіжоморожена морська, столових сортів без голови типу хек, сайда, минтай або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2019-11-28-001888-c
Риба свіжоморожена морська, столових сортів без голови типу хек, сайда, минтай або еквівалент
Завершена
1 380 792.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 807.92 UAH
мін. крок: 1% або 13 807.92 UAH
Період уточнення:
28.11.2019 19:20 - 05.12.2019 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим