-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба свіжоморожена морська, столових сортів без голови типу хек, сайда, минтай або еквівалент
Оголошено тендер
1 380 792.00
UAH
Номер:
d4402cc965f34bc3a1da70feff3404e4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-11-28-002505-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146297
Замовник:
Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146297
Очікувана вартість:
1 380 792.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Риба свіжоморожена морська, столових сортів без голови типу хек, сайда, минтай або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.11.2019 16:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 380 792.00 UAH