-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території
Тендер Prozorro UA-2019-11-26-002878-b
Торги не відбулися
9 872 515.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.7% або 70 000.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 70 000.00 UAH
Період уточнення:
26.11.2019 15:06 - 17.12.2019 15:11
Звернень немає. Звернення не може бути заданим