• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території

Торги не відбулися

9 872 515.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.7% або 70 000.00 UAH
Номер: 0aff040b89a44820bdb97fd1d370b39a
Внутрішній номер закупівлі: 4068814
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-26-002878-b   
Замовник: Управління з питань НС та ЦЗН ММР
Контактна особа: Жмур Сергій Олексійович +380512373634 vzn-ns@mksat.net
Класифікатор ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 9 872 515.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 70 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 40 000.00 UAH
Період уточнення: 26.11.2019 15:06 - 17.12.2019 15:11
Період прийому пропозицій: 26.11.2019 15:06 - 27.12.2019 15:11
Період прекваліфікації: з 27.12.2019 15:13
Аукціон: з 03.02.2020 15:58
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території
Код ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, територія міста Миколаєва та потенційно-небезпечні об'єкти комунальної форми власності На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНИЙ ВОЄНІЗОВАНИЙ ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНИЙ (АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ) ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Початкова пропозиція 9 872 478.48 UAH без ПДВ /
9 872 478.48 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи 18
Скарги 0