-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2019-11-22-001581-c
(послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (121948 д/дні), учнів пільгових категорій (18060 д/дні) та вихованців дошкільних відділень від 0 до 6 років ( 13072 д/дні))
Торги відмінено
4 635 867.84
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 46 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 46 400.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2019 14:53 - 13.12.2019 09:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим