-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2019-11-22-001581-c
(послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (121948 д/дні), учнів пільгових категорій (18060 д/дні) та вихованців дошкільних відділень від 0 до 6 років ( 13072 д/дні))
Торги відмінено
4 635 867.84
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 46 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 46 400.00 UAH
Номер:
175893ac9c7d433d910b960078f93b13
Внутрішній номер закупівлі:
4054722
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-22-001581-c
Замовник:
Відділ освіти Рокитнянської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143761
-
Адреса:
09600, Україна, Київська область, Рокитне, вул. Заводська ,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Ганна Валентинівна +380456251371 osvitark@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 635 867.84 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
46 400.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2019 14:53 - 13.12.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2019 14:53 - 23.12.2019 09:00
Аукціон:
з 24.12.2019 13:44
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (121948 д/дні), учнів пільгових категорій (18060 д/дні) та вихованців дошкільних відділень від 0 до 6 років ( 13072 д/дні))
Кількість
153080 доза
Період постачання
до 31.12.2020